Program treningowy

Rozruszaj się w 21 dni

Ten program treningowy stworzyłam z myślą o zabieganych osobach, które w natłoku obowiązków zapominają, aby zadbać o swoje ciało.

Każdy trening trwa 15 minut. Dlaczego tyle? Ponieważ wiem, że w ciągu dnia jesteś w stanie poświęcić właśnie tyle swojego cennego czasu na ćwiczenia, więc nie przyjmuję wymówek!

Trenujemy wspólnie przez 21 dni, po to abyś wyrobił/wyrobiła w sobie zdrowy nawyk. Gwarantuję, że po treningach poczujesz się rozluźniony/a, dasz ulgę swoim plecom, a proste czynności, takie jak podrapanie się po plecach, nie będą sprawić Ci problemów.

Program treningowy

Metamorfoza w 2 miesiące

Przejdź metamorfozę ciała (i umysłu) w 2 miesiące. Przy Twoim stuprocentowym zaangażowaniu daję pewność, że spadnie poziom tkanki tłuszczowej i zmaleją obwody, przez co zaczniesz się dobrze czuć w swoim ciele. Dodatkowo wzmocnisz swoje mięśnie, co przyspieszy Twój metabolizm.

Program dedykowany jest dla osób, które szukają skutecznego i sprawdzonego planu treningowego, a także potrzebują wsparcia i motywacji.

Jeśli chcesz poprawić swoją kondycję i zredukować zbędą tkankę tłuszczową to metamorfoza jest dla Ciebie.

Masz pytania?

W moim zawodzie uwielbiam to, że mogę dzielić się z Tobą wiedzą, uśmiechem i pozytywną energią!

 

i tym chcę Cię zarazić, abyś polubił/a jakże ważny w naszym życiu ruch.

Najbardziej zależy mi na Twoim sukcesie, a wiem, że osiągniesz go jeśli polubisz treningi! Efekty, które będziesz zauważał dzięki systematycznemu treningowi zwiększą Twoją motywację do ćwiczeń.

Specjalizuję się w zajęciach mobility, stretching, a także takich podczas, których poczujesz pracę mięśni i przyspieszone bicie serca, również w treningach Les Mills. Wszystko robię w oparciu o trening prozdrowotny poprawiając jednocześnie Twoją sylwetkę. Chcę, aby poprzez wzmocnienie mięśni poprawić jakość Twojego życia, zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować dolegliwości bólowe, np. te w obrębie kręgosłupa.

Poprzez zajęcia grupowe pomogłam wielu osobom osiągnąć ich świetną sylwetkę i poczuć się wyjątkowo. Na każdym treningu zarażam optymizmem i pozytywną energią, która zmotywuje Cię do działania.

Layer
Layer

Zależy mi na tym, aby czas, który poświęcasz na treningi ze mną był jak najbardziej efektywny. Każdy program jest zbudowany z takich ćwiczeń, aby maksymalnie zwiększyć skuteczność treningu. Jakość ruchu ma dla mnie niebagatelne znaczenie, więc mimo tego, że nie będziemy się widzieć, zadbam o Twoje bezpieczeństwo. Chcę pomóc Ci zrealizować Twoje marzenia oraz podnieść Twoją samoocenę, pewność siebie i zadowolenie z życia!

Jeśli chcesz, abyśmy razem budowali dobry nawyk aktywności fizycznej, która przybliży Cię do realizacji Twojego celu wybierz program/programy odpowiednie dla Ciebie i zacznij działać! Nie od jutra, od dziś!

Pamiętaj!

Nigdy nie jest za późno, aby zacząć!