JESTEŚ TUTAJ, BO…

Brakuje Ci pomysłu, co jeszcze możesz robić lepiej
Chcesz zwiększyć pewność siebie w pracy
Chcesz otrzymać profesjonalny i obiektywny feedback
Szukasz możliwości dalszego rozwoju
Chciałbyś stanąć na scenie jako prezenter fitness
Nie czujesz się pewnie w swojej roli
Image module
Konsultacje dla trenerów

Feedback Twojego treningu

Pojedyncza konsultacja
Ograniczona liczba miejsc na miesiąc. Zapytaj o dostępność.
Pakiet 3 konsultacji
Ograniczona liczba miejsc na miesiąc. Zapytaj o dostępność.

Feedback to nic innego jak informacja zwrotna. Jako trener personalny i instruktor zajęć grupowych być może wpadłeś w wir pracy i sidła rutyny prowadzenia swoich treningów. A może nie wiesz i nie jesteś świadomy tego, że mógłbyś cokolwiek zmienić na lepsze. Chciałbyś, aby inny trener fachowym okiem spojrzał na to, jak prowadzisz treningi i dał Ci taki feedback, który oprócz tego, że poprawi jakość Twoich usług, zmotywuje Cię do pracy? 

Jak wygląda konsultacja Twojego treningu?

Nagrywasz wideo z całego 60 minutowego treningu/ zajęć fitness, z uczestnikami i wysyłasz go do mnie. Ja szczegółowo oglądam Twój trening, przyglądam się jego najważniejszym elementom i wysyłam Ci feedback w postaci pliku PDF. Filmów nigdzie nie udostępniam, są one tylko do mojego wglądu na czas naszej współpracy. Szczegółowe wytyczne do nagrania otrzymasz po wykupieniu konsultacji.

Co będzie zawierała informacja zwrotna?

Feedback będzie zawierał dokładny opis tego, z czym sobie świetnie radzisz i w czym jesteś wyjątkowy. To wszystko po to, żeby zwiększyć Twoją pewność siebie i abyś mógł jeszcze bardziej wzmocnić te elementy i być z nich – a przede wszystkim z siebie – dumny! Prowadzenie zajęć i treningów wymaga nie lada odwagi, wiedza merytoryczna to nie wszystko – trzeba poradzić sobie ze stresem, z samym sobą i stawić czoła wielu przeciwnościom. Drugim elementem feedbacku będą pola do Twojego rozwoju, czyli elementy, które mógłbyś jeszcze bardziej ulepszyć, aby dostarczyć trening najwyższej jakości, który będzie przyciągał klientów.

Czego będzie dotyczył feedback?

 • demonstracji wizualnej ćwiczeń, 
 • techniki, 
 • prezentacji słownej ćwiczeń, 
 • asysty i prezencji w trakcie treningu (czy to grupowego czy personalnego), 
 • Twojego kontaktu z podopiecznym/uczestnikami,
 • tego w jaki sposób zwracasz się do klienta, 
 • jak przekazujesz kolejne kroki i instrukcje.

Czego nie będzie dotyczył feedback?

 • meteorytyki zajęć.

Masz 2 opcje

Pojedyncza konsultacja – otrzymasz feedback od A do Z ze swoich zajęć. Będzie to obszerna lektura, którą będziesz stopniowo wdrażać w swoje zajęcia, opisana w poszczególnych krokach. Oczywiście będę chciała, abyś podzielił się ze mną efektem końcowym!

Zestaw 3 konsultacji – rozłożymy całą współpracę na etapy, po to, żeby dokładniej i małymi krokami dojść do celu – nowej wysokiej jakości Twoich zajęć. Nagrywasz film, otrzymujesz feedback, wdrażasz go w zajęcia – nagrywasz kolejny film i znowu informacja zwrotna, praktyka, potem nagranie i ostateczny feedback. Będziemy pracować nad udoskonaleniem i dopniemy na ostatni guzik Twój trening, który będzie powodował, że ludzie zakochują się w treningach z Tobą. W trakcie 2-miesięcznej współpracy będziemy w ciągłym kontakcie.

Co dalej?

Dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy trenerów i instruktorów, gdzie będziesz mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, wymienić zdanie z innymi, zapytać o radę.

Informacje techniczne:

 1. Po wykupieniu konsultacji otrzymasz wytyczne do wykonania nagrania i jak powinien wyglądać Twój film.
 2. Otrzymasz instrukcję wysyłki filmu do mnie. 
 3. Po otrzymaniu od Ciebie filmu mam 7 dni roboczych na dokonanie dogłębnego feedbacku, niemniej będę starała się zrobić to jak najszybciej!
 4. Jeśli zdecydujesz się na zestaw 3 konsultacji, od otrzymania mojego feedbacku będziesz miał dokładnie miesiąc czasu na praktykę i nagranie nowego filmu.

Moim celem jest sprawić, abyś jeszcze bardziej pokochał to, co robisz i aby Twoja praca przynosiła satysfakcjonujące dla Ciebie efekty.

Ograniczona liczba miejsc na miesiąc.