JESTEŚ TUTAJ, BO…

Wypróbowałeś/aś kilkanaście metod, ale żadna nie dała Ci efektów
Bolą Cię plecy i chcesz to zmienić
Jesteś po ciąży i chcesz wrócić do formy
Chcesz skorzystać z profesjonalnej usługi i w końcu odnieść sukces
Chcesz zwiększyć pewność siebie i poziom akceptacji
Image module

Cieszę się, że tu jesteś!

Jestem trenerem personalnym i wybrałam ten zawód z pasji do zdrowego trybu życia i chęci pomagania innym, Tobie.

I tę pasję i miłość do aktywności fizycznej chcę przekazać Tobie!

W treningu personalnym cenię indywidualność i możliwość dostosowania ćwiczeń do Twoich potrzeb oraz możliwości. Jakość ruchu ma dla mnie niebagatelne znaczenie. Najważniejszymi aspektami są dla mnie: Twoje bezpieczeństwo i efektywność treningu. Chcę i zrobię wszystko, aby pomóc Ci zrealizować Twoje marzenia oraz podnieść Twoją samoocenę, pewność siebie i zadowolenie z życia!

Współpracuje zarówno z osobami, które są weteranami w kwestiach treningu, jak i z osobami, które dopiero zaczynają swoją fantastyczną przygodę z aktywnością fizyczną. Uważam, że ruch ma ogromne znaczenie i jego brak w negatywnym stopniu odbija się na Twoim zdrowiu. Działam głównie w obszarze treningu prozdrowotnego. Chcę, aby poprzez wzmocnienie mięśni poprawić jakość Twojego życia, zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować dolegliwości bólowe, np. te w obrębie kręgosłupa. Oprócz tego prowadzę treningi dla kobiet w ciąży, a po ciąży pomagam im wrócić do formy. Ważne jest dla mnie, abyś – tak jak ja – zakochał się w treningach. Znajdę dla Ciebie taką formę treningu, którą pokochasz.

Image module
Image module

Całość naszej współpracy rozpoczynamy od konsultacji treningowej, czyli pierwszego bezpłatnego spotkania. W trakcie współpracy jesteśmy w ciągłym kontakcie, motywuję Cię do pracy, układam dla Ciebie plany treningowe. Mam w rękawie kilka narzędzi, które możemy wykorzystać, aby szybciej przybliżyć Cię do realizacji celu. Treningi odbywają się w Invistus Training w Krakowie – studio treningu personalnego, którego mam przyjemność być właścicielką.

Przede wszystkim gwarantuję Ci moje stuprocentowe zaangażowanie oraz najwyższą jakość usług. Jeśli jesteś zainteresowany treningami ze mną, zostaw proszę swoje dane, a ja poinformuję Cię o dostępności miejsc.

Pamiętaj!

Nigdy nie jest za późno, aby zacząć!

Chcesz zapisać się na trening?

Bardzo mi miło! Z wielką przyjemnością zostanę Twoim osobistym trenerem.

Napisz do mnie kontakt@justynaszarawarska.pl lub wypełnij formularz.

FAQ

1. Jak wygląda konsultacja?

Konsultację rozpoczynamy od pomiarów obwodów i analizy składu ciała za pomocą specjalistycznej wagi Tanita. Wykonanie pomiaru punktu początkowego jest niezmiernie istotne, bo dzięki temu będziemy w stanie realnie ocenić postęp. Następnie porozmawiamy o Twoim zdrowiu, wszelkich przeciwwskazaniach do treningu i ewentualnych ograniczeniach ze strony aparatu ruchu tak, aby trening był w pełni bezpieczny, ale również efektywny. Jeśli masz jakieś zalecenia od lekarza, proszę przynieś je ze sobą. Kolejnym etapem jest wyznaczenie celu, osiągalnego celu, do którego wspólnymi siłami będziemy dążyć. Następnie przeprowadzę trening próbny, na którym nauczysz się tudzież udoskonalisz technikę kilku podstawowych ćwiczeń. Na podstawie treningu, wywiadu zdrowotnego oraz celu będziemy mogli ustalić plan działania, który za zadanie będzie miał jak najszybciej doprowadzić Cię do sukcesu.  Na tej podstawie dobierzemy częstotliwość treningów. Konsultacja trwa ok. 90 minut.

2. Gdzie odbywają się treningi?

Treningi będą odbywać się w Invictus Training. W studio jest ograniczona liczba miejsc na godzinę – dbamy o kameralność i odpowiednie warunki podczas treningu.

3. Ile razy w tygodniu trzeba ćwiczyć?

Częstotliwość spotkań ustalimy na konsultacji. Będziemy się spotykać nie rzadziej niż 1 raz w tygodniu tak, abym mogła utrzymać Twoją wysoką motywację.

4. Ile kosztują treningi personalne?

Cena treningu zależy od wielkości pakietu treningów, na jaki się zdecydujesz. Szczegółowy cennik przedstawię Ci na konsultacji.

5. Co zawiera się w cenie treningu?

W okresie całej naszej współpracy jesteś pod moimi skrzydłami. Rozpisuję dla Ciebie plany treningowe, motywuję Cię. Monitorujemy Twoje postępy. W cenie treningu zawiera się także wejście do Invictus Training, więc nie musisz wykupować dodatkowego karnetu na siłownię.

6. Jak zapisać się trening?

Bardzo mi miło, że chcesz rozpocząć ze mną współpracę! Napisz do mnie kontakt@justynaszarawarska.pl lub wypełnij formularz.