Image module

Cześć!
Cieszę się, że właśnie zaglądałeś w tę zakładkę i że chcesz poznać mnie lepiej.

Jestem właścicielką kameralnego i prestiżowego studia treningu personalnego Invictus Training w Krakowie. Od kilku lat jestem trenerem personalnym, instruktorem zajęć grupowych, jestem także jednym z pięciu polskich Master Trenerów Les Mills – szkoleniowcem i prezenterem jednej z najbardziej wiodących firm tworzących autorskie systemy zajęć grupowych na świecie. Co więcej, szkołę instruktorów i trenerów personalnych, udzielam feedbacku i viedofeedbacku treningów oraz zajęć grupowych.

Pracowałam jako programistka natomiast pasja do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia sprawiła, że poszłam za głosem serca i wybrałam zawód trenera personalnego. Lubię pomagać ludziom w osiąganiu ich celów, w zmienianiu ich życia na lepsze. Dlatego wykonałam kolejny krok naprzód. Stworzyłam miejsce moich marzeń – profesjonalne studio treningu personalnego Invictus Training, w którym każdy klient czuje się komfortowo i jest pod dobrą opieką, zarówno trenerów, jak i trenerów-fizjoterapeutów.

Współpracuje zarówno z osobami, które są weteranami w kwestiach treningu, jak i z osobami, które dopiero zaczynają swoją fantastyczną przygodę z aktywnością fizyczną. Uważam, że ruch ma ogromne znaczenie i jego brak w negatywnym stopniu odbija się na zdrowiu. Działam głównie w obszarze treningu prozdrowotnego poprawiając jednocześnie sylwetkę. Chcę, aby poprzez wzmocnienie mięśni poprawić jakość życia, zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować dolegliwości bólowe, np. te w obrębie kręgosłupa. Oprócz tego prowadzę treningi dla kobiet w ciąży, a po ciąży pomagam im wrócić do formy. Ważne jest dla mnie, aby mój Podopieczny – tak jak ja – zakochał się w treningach. Znajdę taką formę treningu, którą pokocha.

Prowadzę warsztaty i szkolenia dla przyszłych i obecnych instruktorów zajęć grupowych, a także poszerzam wiedzę trenerów głównie w zakresie kompetencji miękkich. Wszystko po to, aby dostarczali treningi na jak najwyższym poziomie, po to aby przez wysoką jakość świadczonych usług wyróżniali się z tłumu i zostali zauważeni przez ich potencjalnych klientów. W roli szkoleniowca uwielbiam dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, jak również możliwością dzielenia się moja pasją z innymi osobami, które te znowu będą dzieliły się nią dalej. Regularnie udzielam video i live feedback’ów. Niesamowite jest być częścią czyjejś zmiany, zmiany na lepsze.

Żyję z pasją i jestem niesamowicie ambitną osobą. Osoby, które ze mną współpracują mówią, że uśmiech mam przyklejony do twarzy, tryskam pozytywną energią 🙂 Umiem słuchać i jestem w pełni zaangażowana, co przekłada się na fantastyczny kontakt z moimi Podopiecznymi. Dążę do tego, aby każdego dnia budzić się pełna optymizmu, a zasypiać z poczuciem satysfakcji i spełnienia. Lubię stawiać sobie wysoko poprzeczkę i realizować swoje marzenia.

Swój wolny czas poświęcam na rozwój osobisty, jestem absolwentką Akademii Trenerów Biznesu na SWPS w Katowicach, mam za sobą mnóstwo szkoleń zarówno sprzętowych, jak i dietetycznych. Odpoczywam aktywnie – uwielbiam przemierzać szlaki polskich Tatr i zdobywać ich szczyty, a także amatorsko gram w siatkówkę.

Jeśli chcesz rozpocząć ze mną współpracę – napisz do mnie!

  • kontakt@justynaszarawarska.pl

Lub wypełnij FORMULARZ